Contactinformatie Muziekcentrum De Bijloke

Naam Theater
Raadzaal
Oppervlakte
Daglicht
Concertzaal
Oppervlakte: 600m²
Soort
PAX
720 600m²
Kraakhuis
Oppervlakte: 253m² Daglicht aanwezig
Soort
PAX
238 253m² ja
Anatomisch Theater
Oppervlakte: 140m² Daglicht aanwezig
Soort
PAX
80 140m² ja
Kabinet
Oppervlakte: 97m² Daglicht aanwezig
Soort
PAX
80 40 97m² ja
Foyer
Daglicht aanwezig
Soort
PAX
ja
Suite
Daglicht aanwezig
Soort
PAX
ja
  • 720 PAX - 600m²
  • 6 ruimtes
  • Rolstoeltoegankelijk
  • Daglicht
  • Erfgoedlocatie
  • Centrumlocatie

Beschikbare ruimtes 
De Bijloke stelt zijn accommodatie ter beschikking van bedrijven, organisaties en verenigingen. De verschillende zalen en ruimtes lenen zich uitstekend voor congressen, meetings, lezingen, bedrijfsarrangementen en andere evenementen. 

De historische zalen waaronder het ziekenhuis uit de 13de eeuw, vandaag de Concertzaal, het 16de eeuwse Kraakhuis, het Anatomische Instituut en de imposante hedendaagse foyers laten een onuitwisbare indruk achter, werken inspirerend en brengen de nodige rust en aandacht. De zalen zijn uitgerust met de meest recente audio-visuele technische apparatuur en vlotte WiFi en komen zo tegemoet aan de meest gesofisticeerde wensen en noden.  

Food & drinks 
Muziekcentrum De Bijloke werkt samen met een vaste huiscateraar die met eerlijke en lokale seizoensproducten aan de slag gaat. Daarnaast biedt de cateraar een uitgebreid assortiment aan vegetarische gerechten. 

Bereikbaarheid 
De Bijlokesite is vlot bereikbaar met de auto via de R40, er zijn betalende parkeerplaatsen beschikbaar langs de stadsring en de omliggende straten. Wie met het openbaar vervoer reist, vindt op wandelafstand verschillende tram- en bushaltes die een snelle verbinding met het stadscentrum en het station Gent-Sint-Pieters garanderen. Dit station ligt bovendien op wandelafstand van de site en dus ook makkelijk te voet bereikbaar (+/- 15 minuten).  

Tip: dankzij de ligging langs de Leie is deze site ook vlot bereikbaar via het water. Reserveer een boottocht of maak gebruik van de hop on hop off watertram om je congresdeelnemers op een unieke manier naar de venue te brengen.