NH Collection Gent
Het hotel beschikt over 174 kamers, een fitnesscentrum met fitnessruimte en sauna, een terras, een 24-uurs receptie, roomservice en gratis WiFi in het hele hotel.
In het Grand Café Van Artevelde kun je terecht voor een gevarieerd menu met lokale gerechten en een brede selectie Belgische bieren.
De ondergrondse parkeergarage, ingang via Onderstraat, beschikt over 120 eigen plekken en 20 elektrische oplaadpunten. De parkeergarage bevindt zich buiten de autovrije zone van Gent en kun je zonder vergunning bereiken.
Enkele van de hotels die gelegen zijn in het autovrije gebied, beschikken over een eigen parking (Harmony, Ibis Gent Centrum Kathedraal, NH Collection Gent en Novotel Gent Centrum). Als je jouw wagen hier wil parkeren dan moet je een vergunning aanvragen via het hotel (enkel bij hotelovernachting). Controleer en/of registreer jouw wagen ook voor de Lage Emissiezone (LEZ) en vermijd een boete. Liever gratis parkeren? Aan de rand van Gent zijn gratis P+R's. Van daaruit kan je makkelijk met het openbaar vervoer de binnenstad bereiken.